Informacja Administratora

Dni Otwarte

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte,

które odbędą się w dniach:

12.03.2024r.

20.03.2024r.

w godzinach 09:30-11:00

dzień babci i dziadka

W dniu 19.01.2024 r. o godzinie 09:30 w grupach odbędzie się Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków naszych przedszkolaków.

Zebranie z Rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebrania, które odbędą się:

29.11.2023r. o godzinie 16.30 w grupie: III, IV, V

30.11.2023r. o godzinie 16.30 w grupie: I i II

zebranie z rodzicami

"Paczuszka dla sierściuszka" - zbiórka karmy i koców dla zwierząt ze schroniska.

Czas zimy jest najtrudniejszym okresem dla wszystkich bezdomnych zwierząt, dlatego nie możemy zapomnieć o naszych kochanych zwierzakach w schroniskach. Na terenie przedszkola, jak co roku, budujemy budy, zbieramy karmę, niepotrzebne legowiska, koce, pościele, kołdry, sprane ręczniki, koszulki bawełniane.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce dla psów, kotów i królików.

Karma i pozostałe rzeczy ze zbiórki zostaną przekazane Fundacji "Azyl". Pamiętajmy Karma wraca!

Zbiórka trwa od 20.11.2023 do 11.12.2023r.

Zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w akcji charytatywnej:

"Światło dla Ukrainy"

Zbieramy resztki świec oraz parafiny ze zniczy.

Będą one potrzebne do zrobienia świec okopowych dla żołnierzy i ludności cywilnej w Ukrainie.

Akcja trwa od 14 listopada do 28 listopada 2023r.

Przyniesione artykuły proszę pozostawić u Pań w szatni lub w grupie nr 3.

Zapraszamy dzieci i rodziców do udziału w akcji charytatywnej :

"Przedszkolaki pomagają, bo dobre serduszka mają"

akcja charytatywna

Zbieramy artykuły dla podopiecznych Domu Samotnej Matki i Domu Dziecka nr 5 w Łodzi.

Każdy z nas może być bohaterem i pomóc potrzebującym dzieciom.

Akcja trwa od 13 listopada 2023r. do 01 grudnia 2023r.

Potrzebne artykuły:

- chusteczki nawilżane dla dzieci i niemowląt

- pampersy w rozmiarze 5

- kremy na odparzenia, głównie Sudocrem

- słoiczki z deserkami dla dzieci

- kaszki i kleiki

- ubranka dla niemowlaków i małych dzieci - wyprane, w dobrym stanie

- zabawki

Przyniesione artykuły proszę pozostawić u Pań w szatni lub w grupie 3.

mów to dziecku codziennie pożegnanie w przedszkolu

Zostaw mnie w domu gdy... wygodny ubiór w przedszkolu

Zebrania z rodzicami

Serdecznie zapraszamy Rodziców na pierwsze zebrania organizacyjne, które odbędą się w dniach:

12.09.2023 o godzinie 17:00 - Grupa I,II,III

13.09.2023 o godzinie 17:00 - Grupa IV, V

Zebranie z Rodzicami

Wsparcie dla Ukrainy

Wszystkie osoby, które mają możliwość udzielenia jakiegokolwiek wsparcia, prosimy o kontakt mailowy ukraina@uml.lodz.pl lub telefoniczny 42 638 49 99.

42 638 49 49 infolinia Centrum Zarządzania Kryzysowego UMŁ czynna całą dobę.

życzenia świąteczne

Rodzice zmiana opłaty od 01 01 2023.doc

Zmiana opłaty od 01 01 2023.pdf

Prezentacja UNICEF.pdf

Jak chronić dziecko przed internetem?

ulotka- higiena cyfrowa pm 153.pdf

Uwaga!

Zmiana numeru konta

Informacja dla Rodzica konto.docx

Dyrektor oraz wszyscy pracownicy przedszkola

W imieniu dzieci,

Składają najserdeczniejsze życzenia

Spokojnych i radosnych

Świąt Bożego Narodzenia

Oraz wszystkiego najlepszego na Nowy Rok 2022.

Jak rozmawiać z dzieckiem o koronawirusie?

Koronawirus-jak_rozmawiać_z_dzieckiem.pdf

Uwaga!

W związku z licznymi pytaniami rodziców dotyczącymi bezpieczeństwa ich dzieci na terenie przedszkola i przestrzeganie zasad w czasie epidemii Covid-19, przekazujemy do ogólnej informacji Państwa procedurę reagowania na zgłoszenia zachowania na Covid-19, Plan Działań realizowany w czasie epidemii oraz wytyczne GIS obowiązujące na dzień dzisiejszy.

Plan działania PM 153.pdf

Procedura reagowania na zgłoszenia zachorowania na covid-19.pdf

GIS wytyczne.pdf

"Co to znaczy, że przedszkole przyjmuje dzieci w reżimie sanitarnym?"

reżim sanitarny w przedszkolu.pdf

Plakat dla dzieci "Kiedy należy myć ręce?"

O czym należy pamiętać, aby zachować zasady bezpieczeństwa?

Poniżej znajdziecie Państwo przydatne informacje dotyczące zachowania zasad bezpieczeństwa i higieny w czasie trwania COVID-19.

instrukcja zakładania rękawic CIOP.pdf

instrukcja zakładania maski P 1,2,3 CIOP.pdf

Jak zapobiegać zakażeniu.pdf

Jak skutecznie myć ręce plakat dla dzieci.pdf